na dział: BUDOWLANY, ELEKTRYCZNY, OGRÓD, SANITARNO-INSTALACYJNY, STOLARKA-DRZWI-PANELE

Pracuj w nowym markecie PSB MRÓWKA przy ul. Biznesowej 11

Zadania:

  • profesjonalna obsługa klienta na sali sprzedaży
  • dbanie o właściwy sposób ekspozycji i towarów,
  • przyjmowanie dostaw i wykładanie towaru,
  • zapewnienie standardów i jakości na sklepie

Wymagania:

  • Mile widziane doświadczenie w sprzedaży, obsłudze klienta,
  • dyspozycyjność i gotowość do pracy w systemie zmianowym,
  • umiejętność pracy w zespole
  • samodzielność i dobra organizacja pracy,
  • dobra organizacja pracy

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • system premiowy,
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego,
  • system szkoleń

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres praca.brzesko@psbmrowka.com.pl w terminie do 31.12.2023 r. W tytule prosimy o wskazanie stanowiska, które dotyczy zgłoszenie.