Galeria Odyseja to największe centrum handlowe w regionie – udostępniamy aż 11 500 m2 powierzchni użytkowej, a naszych gości zapraszamy do 48 sklepów i punktów usługowych rozmieszczonych na 3 kondygnacjach.

Jesteśmy miejscem, w którym przecinają się codzienne ścieżki mieszkańców oraz odwiedzających Brzesko. Galeria Odyseja jest wygodnym i naturalnym punktem spotkań oraz zakupów w bezpośrednim sąsiedztwie centrum miasta.

Nasze wartości to lokalność i innowacyjność. Korzystamy z odnawialnych źródeł energii: energii geotermalnej i energii promieniowania słonecznego. Na naszym dachu i elewacji znajduje się 1722 paneli słonecznych, które zasilają budynek Galerii.

Na naszych klientów czekają 382 miejsca parkingowe – zachęcamy także do odwiedzin komunikacją miejską: czekamy w samym sercu komunikacyjnego węzła regionu.

O inwestorze

Przedsiębiorstwo Budowlano-Handlowo-Transportowe „Edmund Leś” od ponad 30 lat działa na rynku nieruchomości. Firma może pochwalić się licznymi inwestycjami mieszkaniowymi i handlowymi oraz sukcesami i doświadczeniem w handlu materiałami budowlanymi i transportem międzynarodowym. Nad przebiegiem każdej realizacji czuwa zespół ponad 250 specjalistów. Przedsiębiorstwo działa kompleksowo na wszystkich etapach inwestycji: od pozyskania nieruchomości, przez projektowanie i wykonawstwo, aż po sprzedaż.

Udogodnienia w galerii

BEZPŁATNE WIFI
BEZPŁATNE WIFI
WÓZKI DLA DZIECI
WÓZKI DLA DZIECI
PARKING ZADASZONY
PARKING ZADASZONY
PARKING DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
PARKING DLA NIEPEŁNOSPRAWNYCH
WINDA
WINDA
RUCHOME SCHODY
RUCHOME SCHODY