Pracuj w nowym markecie PSB MRÓWKA przy ul. Biznesowej 11

Zadania:

  •  prowadzenie salonu sprzedaży stolarki otworowej /salon drzwi, podłóg i wykończenia wnętrz/
  • analiza dokumentacji i wymagań technicznych związanych z przygotowaniem oferty /sporządzanie ofert handlowych, kalkulacji, wycen/
  •  doradztwo techniczne
  • obsługa systemu sprzedażowego
  • budowanie i utrzymywanie stałych kontaktów z klientami
  • prowadzenie rozliczeń robót i analiza kosztów,
  • wykonywanie aktualizacji cenowej stolarki w porozumieniu z dostawcami
  • kompleksowa opieka techniczna nad klientem
    współpracę z innymi działami firmy

Wymagania :

  • znajomość branży materiałów budowlanych (preferowana stolarka okienna i drzwiowa)
  • doświadczenie w handlu i obsłudze klientów;
  • dobre umiejętności interpersonalne;
  • pozytywne nastawienie na realizacje wyniku
  • znajomość rysunku technicznego i/lub dokumentacji budowlanej
  • znajomość programów do kalkulacji stolarki otworowej
  • bardzo dobra obsługa komputera (Pakiet MS Office – zwłaszcza Excel),
  • zmysł techniczny i umiejętność przyswajania nowej wiedzy technicznej,
  • samodzielność i pozytywne nastawienie na cel handlowy służący długofalowej relacji handlowej,

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie na umowę o pracę,
  • atrakcyjne wynagrodzenie wraz z systemem premiowym
  • możliwość poszerzenia doświadczenia zawodowego,
  • system szkoleń

Osoby zainteresowane pracą, prosimy o przesyłanie CV i listu motywacyjnego wraz ze zgodą na przechowywanie oraz przetwarzanie danych osobowych na potrzeby rekrutacji na adres praca.brzesko@psbmrowka.com.pl w terminie do 31.12.2023 r. W tytule prosimy o wskazanie stanowiska, które dotyczy zgłoszenie.