Opis stanowiska:

– Profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów detalicznych w salonie sprzedaży

– Doradztwo produktowe, sporządzanie wycen i ofert handlowych

– Sprzedaż produktów z montażem na podstawie obmiaru

– Współpraca z montażystami

– Rozpatrywanie reklamacji

– Aktywna obsługa, kreowanie i prowadzenie sprzedaży

– Dbałość o ekspozycję i o wizerunek salonu

Od kandydatów oczekujemy:

– skrupulatne prowadzenie dokumentacji sprzedażowej

– zaangażowania i pasji w działaniu

– komunikatywności i otwartości na ludzi

– dokładności, dyspozycyjności i rzetelności

– umiejętności dobrej organizacji pracy

– umiejętności pozyskiwania nowych klientów i pracy w grupie

– znajomości obsługi komputera i pakietu MS Office ( Word, Exel)

– mile widziane osoby z doświadczeniem w sprzedaży

Oferujemy:

– pracę w firmie o ugruntowanej pozycji i marce na rynku (10 lat)

– możliwość rozwoju

– pracę w zespole profesjonalistów i szkolenia

– dobre warunki pracy i stabilność zatrudnienia

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV na adres mailowy: monika.gorka@beatus.pl